Druga wystawa indywidualna artystki i pierwsza wystawa łączona, gdzie można było obejrzeć zarówno grafiki jak i malarstwo artystki 10 marca o godzinie 19:00 odbył się wernisaż wystawy w Galerii officyna art & design w Warszawie.

„“Proste i krzywe” to wspólny mianownik świata kolorowego realizmu i geometrii oraz surowej, abstrakcyjnej grafiki. To pierwsza wystawa artystki, podczas której postanowiła ona zderzyć ze sobą dwie różne dziedziny sztuki, w których realizuje się z taką samą pasją i zaangażowaniem. Jej obrazy, pomimo realistycznych wizerunków zwierząt, rzeźb oraz ludzi, można interpretować w indywidualny sposób, także dzięki intrygującym tytułom. Grafiki na aluminiowych blachach zapraszają natomiast do świata artystki – świata prędkości, który przemierza na motocyklu – swojej kolejnej pasji.
Zuzia jest absolwentką Wydziału Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową oraz komputerową. Jej malarstwo charakteryzuje graficzny realizm, osadzony w motywach geometrycznych. Artystka nawiązuje do popkultury, symboliki, emocji, a także humoru. W grafice warsztatowej skupia się natomiast na podłożu aluminiowym, które jest punktem wyjścia do tworzenia linearnych oraz ekspresywnych kompozycji graficznych.”.Kuratorem wystawy “Proste i krzywe” była Anita Wolszczak, założycielka Domu Aukcyjnego Art in House. Wydarzenie organizowane było we współpracy redakcyjnej z RMF Classic, a patronat medialny nad nim objęli: Dom Aukcyjny Art in House Community, Art Imperium, Mówią Na Mieście, HIRO oraz Kwartalnik Artysta i Sztuka.
Wystawa trwała do 24 marca 2017 r.

Zdjęcia wykonał Zygmunt Drużbicki.

Dodaj komentarz